Schedule and Results

by week (* indicates current week)

SATURDAY SEPTEMBER 8, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Bubble Team

1-1

Dead Rabbits

details

10:00 AMEU

Nova Esports

1-1

The Alliance

details

11:00 AMLATAM

PaiN Gaming

1-1

Nova Esports

details

12:00 PMLATAM

Assassins Crew

0-2

GeOeSports

details

1:00 PMNA

Allegiance

2-0

Drawn to Fame

details

2:00 PMNA

Tribe Gaming

0-2

Kranniz Esports

details


SUNDAY, SEPTEMBER 9, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

x6tence

0-2

 Team Queso

details

10:00 AMEU

The Alliance

0-2

Dead Rabbits

details

11:00 AMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

INTZ eSportsClub

details

12:00 PMLATAM

paiN Gaming

2-0

Assassins Crew

details

1:00 PMNA

Toxic

2-0

VeniVidiVici

details

2:00 PMNA

Kranniz Esports

0-2

Drawn to Fame

details

SATURDAY SEPTEMBER 15, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Bubble Team

0-2

x6tence

details

10:00 AMEU

Nova Esports

2-0

Team Queso

details

11:00 AMLATAM

INTZ eSportsClub

0-2

Nova Esports

details

12:00 PMLATAM

Synergy e-Sports

1-1

GeOeSports

details

1:00 PMNA

Allegiance

2-0

VeniVidiVici

details

2:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

Team Toxic

details


SUNDAY, SEPTEMBER 16, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

x6tence

1-1

The Alliance

details

10:00 AMEU

Nova Esports

1-1

Dead Rabbits

details

11:00 AMLATAM

INTZ eSportsClub

0-2

Assassins Crew

details

12:00 PMLATAM

paiN Gaming

1-1

GeOeSports

details

1:00 PMNA

Kranniz Esports

0-2

VeniVidiVici

details

2:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

Drawn to Fame

details

SATURDAY SEPTEMBER 22, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Bubble Team

2-0

Team Queso

details

10:00 AMEU

x6tence

1-1

Dead Rabbits

details

11:00 AMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

Nova Esports

details

12:00 PMLATAM

paiN Gaming

1-1

INTZ eSportsClub

details

1:00 PMNA

Allegiance

2-0

Toxic

details

2:00 PMNA

Drawn to Fame

2-0

VeniVidiVici

details


SUNDAY, SEPTEMBER 23, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

The Alliance

2-0

Team Queso

details

10:00 AMEU

Nova Esports

2-0

Bubble Team

details

11:00 AMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

Assassins Crew

details

12:00 PMLATAM

Nova Esports

0-2

GeOeSports

details

1:00 PMNA

Kranniz Epsorts

0-2

Toxic

details

2:00 PMNA

Tribe Gaming

0-2

Allegiance

details

SATURDAY SEPTEMBER 29, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Team Queso

2-0

Dead Rabbits

details

10:00 AMEU

Bubble Team

2-0

The Alliance

details

11:00 AMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

paiN Gaming

details

12:00 PMLATAM

Assassins Crew

1-1

Nova Esports

details

1:00 PMNA

Drawn to Fame

0-2

Toxic

details

2:00 PMNA

Allegiance

2-0

Kranniz Esports

details


SUNDAY, SEPTEMBER 30, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Nova Esports

2-0

x6tence

details

10:00 AMEU

Bubble Team

2-0

Dead Rabbits

details

11:00 AMLATAM

INTZ eSportsClub

0-2

GeOeSports

details

12:00 PMLATAM

paiN Gaming

1-1

Nova Esports

details

1:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

VeniVidiVici

details

2:00 PMNA

Allegiance

2-0

Drawn to Fame

details

SATURDAY OCTOBER 6, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Nova Esports

2-0

The Alliance

details

10:00 AMEU

x6tence

0-2

Bubble Team

details

11:00 AMLATAM

Assassins Crew

0-2

GeOeSports

details

12:00 PMLATAM

Nova Esports

2-0

INTZ eSportsClub

details

1:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

Kranniz Esports

details

2:00 PMNA

Allegiance

2-0

VeniVidiVici

details


SUNDAY, OCTOBER 7, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

The Alliance

0-2

Dead Rabbits

details

 

10:00 AMEU

Nova Esports

2-0

Team Queso

details

11:00 AMLATAM

paiN Gaming

2-0

Assassins Crew

details

12:00 PMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

GeOesports

details

1:00 PMNA

Kranniz Esports

0-2

Drawn to Fame

details

2:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

Toxic

details

SATURDAY OCTOBER 13, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Team Queso

1-1

x6tence

10:00 AMEU

Nova Esports

2-0

Dead Rabbits

11:00 AMLATAM

INTZ eSportsClub

2-0

Synergy e-Sports

12:00 PMLATAM

paiN Gaming

0-2

GeOeSports

1:00 PMNA

Toxic

2-0

VeniVidiVici

2:00 PMNA

Tribe Gaming

2-0

Drawn to Fame


SUNDAY, OCTOBER 14, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Bubble Team

2-0

Team Queso

10:00 AMEU

x6tence

2-0

The Alliance

11:00 AMLATAM

Synergy e-Sports

0-2

Nova Esports

12:00 PMLATAM

INTZ eSportsClub

1-1

Assassins Crew

1:00 PMNA

Allegiance

2-0

Toxic

2:00 PMNA

Kranniz

2-0

VeniVidiVici

SATURDAY OCTOBER 20, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

x6tence

vs

Dead Rabbits

10:00 AMEU

The Alliance

vs

Team Queso

11:00 AMLATAM

paiN Gaming

vs

INTZ eSportsClub

12:00 PMLATAM

Synergy e-Sports

vs

Assassins Crew

1:00 PMNA

Drawn to Fame

vs

VeniVidiVici

2:00 PMNA

Kranniz Esports

vs

Toxic


SUNDAY, OCTOBER 21, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Nova Esports

vs

Bubble Team

10:00 AMEU

Team Queso

vs

Dead Rabbits

11:00 AMLATAM

Nova Esports

vs

GeOeSports

12:00 PMLATAM

Synergy e-Sports

vs

paiN Gaming

1:00 PMNA

Tribe Gaming

vs

Allegiance

2:00 PMNA

Drawn to Fame

vs

Toxic

SATURDAY OCTOBER 27, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEU

Nova Esports

vs

x6tence

10:00 AMEU

Bubble Team

vs

The Alliance

11:00 AMLATAM

INTZ eSportsClub

vs

GeOeSports

12:00 PMLATAM

Assassins Crew

vs

Nova Esports

1:00 PMNA

Tribe Gaming

vs

VeniVidiVici

2:00 PMNA

Allegiance

vs

Kranniz Esports


SUNDAY, OCTOBER 28, PT

Time RangeRegionTeam 1Score VSTeam 2details
9:00 AMEUTiebreaker TBDvsTiebreaker TBD
10:00 AMEUTBDvsTBD
11:00 AMLATAMTBDvsTBD
12:00 PMLATAMTBDvsTBD
1:00 PMNATBDvsTBD
2:00 PMNATBDvsTBD

Date: TBA
Schedule: TBA